transport
Transport z letiště
Ubytování
Snídaně
Skútr
Výlety

CENA 

BALÍČKU

32.000 Kč / os.

DÉLKA

POBYTU

10 dní

*Pokud k nám cestujete sám (sama), je cena 42.000 Kč

Instrukce před cestou

Před dovolenou vám emailem zašleme pár základních informací, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co nezapomenout přibalit do kufru. Dovolená bude akční, takže pořádná výbava je základ. Určitě mrkněte i na naše FAQ, kde najdete seznam těch nejdůležitějších odpovědí.

.

BALI JE OD ČESKA VZDÁLENÉ 
11.507 KILOMETRŮ

Takže co by kamenem dohodil

KDO NEZKUSIL
GADO-GADO,
NEBYL NA BALI

Chuťové pohárky zažijí porno

první hodiny na bali

Hned po příjezdu k nám vás čeká sprcha, čistá postel a něco na zub. Je potřeba si odpočinout a načerpat nové síly, protože příští  2 týdny budou pořádná divočina.

První den vás zveme na oběd/večeři, kde se lépe poznáme a naplánujeme, co se bude dít.

první jízda na skútru

Všichni naši klienti se tu pohybují na skútru.
Nemusíte se ničeho bát, vybavíme vás helmou, projdete skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a brzy pochopíte, jak se po silnicích bezpečně pohybovat.

Předem upozorňujeme, že řízení skútru je návykové a 9 z 10 klientů přemýšlí o jeho koupi i do Čech.

Vybavíme vás mobilními daty, ať můžete používat Google mapy, seznámíme s blízkým okolím, abyste věděli, kam do supermarketu, kam na večeři a kudy se vrátit domů, když budete výletovat sami.

VÍTR VE VLASECH, SVOBODA, LEHKÁ MYSL

Auto necháme v garáži

MAKAKOVÉ SMLOUVAJÍ JEN ZA BANÁNY

Vezmeme vás do jejich království

VÝLETOVÁNÍ A OBJEVOVÁNÍ

První den společně vymyslíme a naplánujeme itinerář, abychom neztráceli čas a užili jste si každou minutu.

V našem zásobníku máme tolik výletů, že by vám nestačil ani měsíc cestování. Chvíli budete lovec, chvíli umělec, chvíli horolezec, chvíli potápěč, chvíli krotitel divokých opic, chvíli farmář a chvíli vrchní ochutnávač.
Na Bali budete jednoduše vším.

Čeká vás divoký kaňon, noční výšlap na sopku, drzé opice, pravé kakaové boby, pálivá omáčka Sambal, smlouvání na tržišti, výlet bez GPS, šnorchlování, lekce surfování, třitisícepětset schodů k chrámu nebo koupání se pod největšími vodopády.

ŽÁDNÁ VÁLEČKA

Limetka není organizovaný zájezd autobusových knedlíků. Budete superhrdinové, kteří bez problému zdolají sopku, prales plný divokých opic a také se dokáží podle zadaných indicií
vrátit z neznámé cesty domů.

Některé výlety absolvujeme společně, protože v týmu se to lépe táhne, a protože vám uděláme nezapomenutelné fotky a někam naopak vyrazíte bez nás, ať máte příležitost pro vlastní objevování, ztrácení a nalézání.

KDO JEZDIL NA TÁBOR, TEN MÁ NÁSKOK

Zkušenosti s používáním kompasu se hodí