Responsive image

Balíček Meloun je určený pro zkušené cestovatele, kteří výletují na vlastní pěst,
nicméně nespoléhají na strýčka příhodu a základní potřeby chtějí mít zajištěné.

 • Responsive image
  Transport z letiště
 • Responsive image
  Ubytování
 • Responsive image
  Snídaně
 • Responsive image
  Skútr
10 dní
34 tis. 2/os
23 tis. 1/os

Před dovolenou vám emailem dorazí informace, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co nezapomenout zabalit do kufru. I zkušený cestovatel může být překvapený, zvláště jede-li na Bali poprvé.


Z letiště v Denpasaru pojedete do cílové destinace s naším panem řidičem, který vás vyzvedne. Klimatizované auto je v horkém počasí nejlepší variantou.

LET TRVÁ V
PRŮMĚRU
20h
Pomůžeme najít ten nejlepší

Abyste si mohli po dlouhé cestě odpočinout, těšte se na připravené jídlo i čistou postel.


Seznámíme vás s blízkým okolím, dopravními pravidly a poradíme místa, která stojí za návštěvu, a kterým se obloukem vyhnout.

ZA 40KČ
MÁTE PLNOU
NÁDRŽ
Jízdu na skútru si zamilujete

Chvíli se můžete potápět mezi želvami a chvíli pozorovat svět z vrcholu sopky. Můžete nakrmit opice nebo pozorovat motýli. Můžete ochutnat pravou čokoládu nebo delikátní kávu ze zvířecího trusu.


Můžete navštívit umělecké galerie, muzeum loutek nebo noční ovocné trhy. Východy a západy slunce můžete sledovat z rýžové terasy nebo horské vyhlídky. Můžete se zúčastnit balijské ceremonie a nasát místní uvolněnou atmosféru. Můžete si k obědu objednat tři talíře skvělého jídlo a utratit 50 korun.

NASI
GORENG NA
TRHU NIKDO
NEODOLÁ
V jednoduchosti je krása

Můžete hospodářům pomáhat se sběrem rýže. Můžete si dát do těla ve fitness centru a poté se rozmazlit na masáži. Bali je místo, kde můžete všechno, co si budete přát.