Responsive image Míša Lexová

princezna Xena, panna, organizátor

Responsive image Zuzka Petráskova

idealista, střelec, neplánovač

Kdo jsme?

Jsme zakladatelky ASIJO, ostřílené cestovatelky a nerozlučné kamarádky, které sdílí stejné životní hodnoty. Společensky přijatelný příběh říká, že naší cestu spojilo bývalé zaměstnání, kde jsme vyčerpaly veškerou kreativitu a padnul na nás splín. Zeptaly jsme se: „ Chce to změnu! Pojedeme na Bali?“ Odpověď byla: „ASIJO!“. Skutečná verze příběhu říká, že ty nejlepší nápady vznikají na nejšílenějších parties, o kterých se veřejně nemluví, takže to jsme si takhle se Zuzkou vyrazily na jedno…

Síň slávy našich bývalých stážistů
Responsive image Katka Zádrapová

zkušená Američanka

Responsive image Zuzka Miksová

starostlivá pečovatelka

Responsive image Honza Vojtěchovský

inspirující, živý, legrační

Responsive image Lucka Bečková

cestovatelka, jogínka, milovnice papáji

Proč máme stážisty?

Protože na trhu nejsme žádní nováčci a práce máme hromadu, chceme příležitost žít na Bali dávat i druhým. Každý půlrok proto vypisujeme výběrové řízení pro 2 stážisty, kteří se budou starat o naše hosty, dělat nejbarevnější snídaně, jezdit na výlety, opalovat se u bazénu a krmit naše psiska. Naším stážistou může být každý, kdo nemá hlavu, aby mu nepršelo do krku, ale aby používal mozek a selský rozum. Ten, kdo není líný jako veš, kdo ví, co je zodpovědnost, vděk a slušné vychování. Ten, kdo se umí hezky a často smát, rád si povídá, umí naslouchat, a který má koule ustlat si v posteli, která je od té české vzdálená 11.000 kilometrů :)

Kdo to všechno hlídá jako pes?

Bez našich tří chlupatých ochránců by byl dům pěkně smutný. I když jsou pořád hladoví, občas šílení, často špinaví od bahna, vzájemně se neustále popichují a koušou do hlavy, nevyměnili bychom je ani za sto zlatých!

Responsive image Jake

vedoucí zájezdu

Responsive image Sári

velitelka gauče

Responsive image Eliška

ředitelka nočních hlídek