transport
Transport z letiště
Ubytování
Snídaně
Skútr
Masáže
Výlety
Organizace svatby

CENA 

BALÍČKU

od 150.000 Kč

DÉLKA

POBYTU

10 dní

*Cena platí pro 2 osoby a odvíjí se podle vašich představ

Instrukce před cestou

Před dovolenou vám emailem zašleme pár základních informací, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co si přibalit do kufru. Nezapomeňte svatební šaty a oblek (v prádelně obojí můžeme nechat přežehlit)
a  svatební prstýnky.

Určitě mrkněte i na naše FAQ, kde najdete seznam těch
nejdůležitějších odpovědí.

VLASY BALIJSKÉ NEVĚSTY MUSÍ BÝT UMYTY VODOU
ZE SLÁMY

Netřeba drahé šampony

BALIJSKÝ SVATEBNÍ DEN OBVYKLE PROBÍHÁ V DOMĚ ŽENICHA

Balijci dbají na dodržování tradic

PRVNÍ HODINY NA BALI

Během vašeho pobytu nejsou v domě ubytovaní žádní další hosté, abychom vám zajistili maximální soukromí
a intimitu svatební dovolené.

Po příjezdu k nám vás čeká luxusní manželská postel, vana
v koupelně, květinová výzdoba na pokoji a malé občerstvení, abyste
si mohli po dlouhé cestě pořádně odpočinout.
Síly budete potřebovat.

PRVNÍ JÍZDA NA SKÚTRU

Všichni naši klienti se tu pohybují na skútru. Nemusíte se ničeho bát, vybavíme vás helmou, projdete skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a brzy pochopíte, jak se po silnicích bezpečně pohybovat. Samozřejmě na svatební obřad vás povezeme autem, takoví punkeři nejsme.

Také vás seznámíme s blízkým okolím, abyste věděli, kam zajet do supermarketu, kam na skvělou večeři a kudy se vrátit domů, 
když budete výletovat sami.

NEVĚSTA NA BALI NEPŘIJÍMÁ JEN JMÉNO ŽENICHA, ALE CELOU
JEHO KASTU

Nezáleží, zda se jedná o nižší či vyšší kastu

Jak bude vypadat Váš svatební den?

DEN PŘED SVATBOU

Budoucí nevěstu pošleme na manikúru, aby jí prstýnek slušel a společně si užijeme nenáročný pohodový výlet. Vymezíme vám čas připravit
a zopakovat si svatební sliby, zkontrolovat prstýnky a pořádně se
na den D vyspat.

SVATEBNÍ RÁNO

Svatba na Bali je svatba z pohádky, která začíná v momentě, kdy ráno otevřete dveře vaší ložnice. Jídelnu proměníme v květinové království a na stůl navaříme a napečeme milion dobrot. Pohodovou snídani si společně s ovocným drinkem a ranními paprsky slunce
vychutnáte u bazénu.

Poté přijde první člen našeho týmu – profesionální masérka, která se postará, abyste se cítili uvolnění, spokojení a lehcí jako vánek.

svatební místo

Možností, kde uspořádat svatbu na Bali, je několik. Místo volíme dle vašich představ a vybírat můžete z pláže s bílým pískem, zelených rýžových teras nebo útesu s výhledem na oceán. Každé místo má své kouzlo a je na vás, co zvolíte.

oddávající

Obřad bývá standardně v anglickém jazyce, ale pokud vám jazyková bariéra brání, zajistíme český překlad nebo českého oddávajícího.

MAKE-UP A ÚČES

Po masáži následuje návštěva vizážistky a barbera. Oba přijíždí až k nám na vilu, takže nemusíte nikam cestovat a ušetříme spoustu času. Naše vizážistka Sri je profesionálka
a mistryně ve svém oboru, líčí kosmetikou Mac a udělá z vás opravdovou princeznu.

FOTOGRAF, VIDEO

Dle vašeho budgetu rezervujeme fotografa na celý den nebo pouze na obřad a novomanželské fotografie. Během celého dne fotíme i my a objednat si můžete i svatební video.

DEKORACE

Bez květin nelze dokonalou svatbu uspořádat, proto se můžete těšit na velmi vkusnou květinovou dekoraci naší vilky, svatebního místa, svatební brány a samozřejmě květina pro nevěstu bude také překrásná. Barvy i typ květin ladíme podle vaší chuti a představ.

ŽIVÁ HUDBA

Neumíme si představit nic jiného, co dokáže podtrhnout atmosféru obřadu víc než živá hudba. Máme svého profesionálního zpěváka  a kytaristu, který zahraje seznam
vašich nejoblíbenějších pomalých písní.

DORT

Ať zvolíte svěží ovocný nebo sladký čokoládový dortík, nešlápnete vedle. Balijci jsou v pečení jedničky, takže si určitě pochutnáte. Krájení dortu je symbol plodnosti, proto tuto tradici nevynecháváme.

SVATEBNÍ VEČEŘE

Stejně jako volíte místo obřadu, volíte si místo romantické svatební večeře a výběr není jednoduchý. Piknik na pláži se svíčkami
a západem slunce nebo posezení v překrásné bambusové
restauraci je těžké rozhodování. 

Jaké další zážitky si odvezete?

TŘÍDENNÍ VÝLET NA OSTROV NUSA PENIDA

Mini svatební cesta na svatební cestě

VÝLETOVÁNÍ A OBJEVOVÁNÍ

Mimo svatebního dne a třídenního pobytu v Amedu nebo ostrově Nusa Penida, vás čeká opravdová čokoládovna, kurz vaření, půlnoční koupání v bazénu, piknik se západem slunce na pláži, šnorchlování na malinké pláži, ukryté vodopády, chrám s nebeskou bránou, romantická procházka na hoře lásky v Ubudu, ochutnávka kávy a čaje z místní plantáže, nekonečná rýžová políčka a chrám střežící oceán z útesu.

Co říkají páry, které jsme oddali?

“Díky holkám (a Honzovi s Luckou) z Asijo jsme zažili jedny z nejlepších dnů v našich životech. Možná to zní jako klišé, ale je to prostě tak. Dlouho jsme totiž hledali někoho, kdo by nám pomohl zorganizovat svatbu na Bali, až jsme našli Asijo. No a tím vlastně veškeré přípravy a stres z naší strany skončil. Holky se o všechno postaraly a připravily nám  netradiční svatbu, která byla plná překvapení, adrenalinu a rýžových polí :))  Získali jsme tu zkrátka zážitky, na které určitě jen tak nezapomeneme a určitě se do Asijo vilky zase rádi na nějaké to výročí vrátíme!”

Lea a Eddy

“Svatba je jednou z nejvýznamnějších událostí v životě. Je potřeba nepodcenit přípravy, to ale znamená i spousta nervů. A právě toho jsem se chtěla vzdát a tento den si pouze UŽÍT. Svatba na Bali s Míšou a Zuzkou probíhala v nádherné krajině uprostřed rýžových polích, vše bylo jak z pohádky. Nejsme žádný tradiční pár, tudíž jsme nehledali ani žádnou tradiční svatbu. 

Holky nejedou dle žádného scénáře, ale den D udělali přesně dle našich představ, vlastně i více. Připravili si pro nás i spoustu překvapení, které přesně vystihli nás dva. Obřad a celkově celá dovolená byla naprosto fantastická! Děkujeme holky za všechno, bylo to neuvěřitelných 12dnů. Chybíte nám! Věřím, že se ještě setkáme.”

Anička a Lukáš

“Strávili jsme nejlepší dovolenou v životě na Bali. Klišé že? Ale jak jinak pojmenovat dovolenou, která ani není dovolená jako spíš poznávací cesta – sebe, svých možností i jiného koutu světa, plna nových přátel, dobrodružství, ztrát a nálezů, jízd na motorce po balijsku, příroda, kde zrak přechází, nevyzpytatelné počasí, všudypřítomní gekoni, milí usměvaví lidé a mnohem, mnohem víc?!
A kdo za to všechno může? Asijo! Děkujeme Míše (a samozřejmě i celému týmu)
za vše, co jsme mohli zažít a prožít. V našich srdcích a pamětích
zůstane Bali navždy.

Míša nám uspořádala nádhernou svatbu na pláži, s punkerským piknikem při západu slunce. Romantika, kytara, bílý písek. Pohádka! Přichystala nám čisté, příjemné ubytování, kde nás každý den překvapovala úžasnými, barevnými snídaněmi. Naplánovala nám výlety, na které nás i doprovázela, abychom ve
zdraví zvládli Balijskou šílenou dopravu, se kterou jsme po pár dnech úplně
splynuli a naprosto nás pohltila. Stala se našim průvodcem a hlavně kamarádkou.
Náš syn si ji zamiloval, takže pokud váháte, zda jet s dětmi, směle do toho.

Teta Míša je nejlepší Doufáme, že jsme se na Bali nepotkali naposledy, protože
stále je co objevovat a zážitky z cestování, jsou tou nejlepší investicí, kterou
si v životě můžete dopřát.
O to víc, když je můžete prožít s tak perfektním servisem jako u holek z Asijo!
Vše je možné a nic není nemožné pro Bali a Asijo to platí dvojnásob.
Moc děkujeme, máme vás rádi.”

Sabča, Marek a Samík

Prstýnky máte, kufry máte?

Tak pojďte do toho!