Vánoční Papája
Vánoční Papája
Vánoční Papája
34000 Kč
14 dní
20/12/2023
Zbývá 4 míst

Máte chuť prožít letošní Vánoce a Silvestr jinak než obvykle? Zimní bundu vyměnit za plavky a cukroví za banány? Pojeďte s námi zdolat ukrytý kaňon, osvěžit se pod vodopádem a zašnorchlovat si s želvami nebo modrými hvězdicemi. Čekají tu na vás krásné pláže, neopakovatelné západy slunce, očistný rituál ve vodním hinduistickém chrámu nebo nádherná meditace v pyramidách. S balíčkem Vánoční Papája zažijete nejlepší dovolenou na Bali, o jaké jste kdy snili. 🎄🐢🏖️❤️

 

O vaši dovolenou se postaráme od začátku do konce – přivítáme vás v naší moderní soukromé vile a ubytujeme v krásném pokojíčku s otevřenou koupelnou, vanou i sprchou. Každé ráno servírujeme domácí luxusní snídaně na terasu, z pokoje máte výhled na rýžová políčka a je-li dobré počasí, uvidíte v dálce i sopku. Čeká vás český servis a parťáci, kteří se postarají, abyste si dovolenou užili na 150%. 

 

Jaký jsme si pro vás připravily program: 

Balíček jsme namíchaly tak, abyste viděli od každého něco. Poznáte místní přírodu, kulturu, ochutnáte místní speciality, odpočinete si na pláži a do nového roku vkročíte nabití čerstvou a pozitivní energií.

 
  • 5 nocí u nás na Bali (20.12.2023 – 26.12.2023)
    V tyto dny budete ubytovaní v naší krásné a moderní vile a společně prozkoumáme vnitrozemí Bali. Objevíme ukrytý kaňon, vykoupeme se pod vodopádem, projdeme se nekonečnými rýžovými poli, které patří do UNESCO a navštívíme jak hinduistický, tak buddhistický chrám.
  • 3 noci na ostrově Gili (26.12.2023 – 29.12.2023)
    V tyto dny se můžete těšit na ubytování na ostrovech Gili, které si od první chvíle zamilujete. Na korálovém útesu navštívíte Nema, želvy nebo modré hvězdice a uvidíte spoustu dalších obyvatelů oceánu. Na jedněch z nejkrásnějších pláží si dáte zasloužený relax a užijete ikonické západy slunce.
  • 4 noci u nás na Bali (29.12.2023 – 2.1.2024)
    Tyto dny budou patřit nejen relaxaci, ale také silvestrovské párty, Do Nového roku je potřeba vstoupit očištěn z toho předchozího, takže vás kromě vodního očistného rituálu čeká také jedna z nejzajímavějších meditací v pyramidách. Zrelaxujete se v balijských spa a užijete si silvestr, jaký jste ještě nezažili.

 

Část dovolené strávíme spolu a část dovolené budete mít čas na odpočinek a vlastní objevování. Uvidíte, jaký je život na Bali, můžete se seznámit s místními, zúčastnit některé z hinduistických ceremonií nebo třeba najít místo, o kterém se nepíše v žádném z turistických průvodců. 

 

Informace před dovolenou:

Předtím, než za námi přiletíte na Bali, pošleme vám několik užitečných tipů, jak přežít dlouhý let, co si nezapomenout přibalit do kufru a jak bude celá dovolená organizačně probíhat.

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Soukromé taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého.

 

Čisté, moderní a soukromé ubytování: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v krásné soukromé vile. Ve vile jsou pouze dva pokoje pro hosty, takže o soukromí budete mít postaráno. Velmi dbáme na čistotu celého domu, abyste se tu cítili jako doma – příjemně a uvolněně. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

Na fotky naší vily se můžete podívat v galerii fotek u tohoto balíčku.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty. Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája. Už se vám sbíhají sliny při pomyšlení na tyto lahůdky?

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti objevují krásy Bali na skútru! Nikdy jste to nezkoušeli? Nebojte se. Máme pro vás připraven rodinný skútr se sedátkem pro dítě. Projdete s námi jednoduchou skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a během chvilky získáte jistotu.

 

Rodinná atmosféra, český servis a nejmilejší průvodci: 

Před dovolenou i během celé dovolené máte k dispozici naše dva česky mluvící průvodce, kteří o vás budou s největší láskou pečovat, a kteří vám Bali ukáží.

Obsahuje

Český servis
Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka
Počet cestujících*
Telefon*
Email*
Jméno a Příjmení*