Dobrodružná Limetka

Balíček Limetka je akční dovolená na Bali vhodná pro všechny nadšené cestovatele, kteří si chtějí zabalit kufry a vyrazit za dobrodružstvím.

Dobrodružná Limetka
32000 Kč
10 dní
Dobrodružství
32000 Kč
| 42000 Kč / pokud cestujete sám(sama)

Zažijte opravdové dobrodružství na Bali a zažijte ho s námi! Společně objevíme tajemství zatopeného kaňonu a zdokonalíme své dovednosti na surfovém prkně pod vedením zkušeného  profesionála. Ponoříme se do nádherného podmořského světa, nakrmíme opičky a projdeme se po oslňujících rýžových terasách chráněných UNESCO. Zrelaxujeme se u infinity bazénu s nepřekonatelným výhledem a podíváme se také do chrámu s nebeskou bránou. Čeká vás akce, relaxace a exotika v jednom balení! 🌊🌿🍋🔥

 

O vaši dovolenou se postaráme od začátku do konce – přivítáme vás v naší moderní soukromé vile a ubytujeme v krásném pokojíčku s otevřenou koupelnou, vanou i sprchou. Každé ráno servírujeme domácí luxusní snídaně na terasu, z pokoje máte výhled na rýžová políčka a je-li dobré počasí, uvidíte v dálce i sopku. Čeká vás český servis a parťáci, kteří se postarají, abyste si dovolenou užili na 150%. ❤️

 

Program a výlety: 

Říkáme-li dobrodružství, myslíme opravdu dobrodružství. Jízda na skútru, vítr ve vlasech a výlety, které jsme si pro vás připravili, a které máte v ceně:

 

 • Výšlap na sopku – je to trošku kopec, ale stojí to za to.
 • Zdolání divokého kaňonu – zatopený kaňon, liány, obří kameny a pekelně boží zážitek.
 • Lekce surfování s profesionálem – pláž, prkno a sůl ve vlasech. Je něco víc sexy? 
 • Koupání se pod vodopády – malé osvěžení se vždycky hodí.
 • Šnorchlování na východě Bali – vlny, skvělé jídlo a parádní podmořský svět.
 • Krmení opiček v pralese – drzí opičáci, kteří milují oříšky, banány a hraní na skákanou.
 • Procházka mezi nejkrásnějšími rýžovými terasami – tady foťáky nebudou stíhat. Tolik odstínů zelené, až přechází zrak.
 • Ochutnávka kávy i čokolády – kdo by nechtěl zažít výrobu a ochutnávku balijské čokolády.
 • Relaxační masáž – voňavý balijský wellness rituál je absolutní must-try.
 • Odpoledne strávené v infinity bazénu  – výhled do zeleného údolí, skvělé drinky, dobré jídlo, bazén. Tomu říkáme odpočinek.
 • Návštěva chrámu s nebeskou bránou – vyhnout se turistům, o to nám jde.
 • Nákupy na místním trhu – smlouvání a balijské chutě všeho druhu.
 • A pár milých drobností, které si pro vás necháme jako překvapení.

 

Část dovolené strávíme spolu a část dovolené budete mít čas na odpočinek a vlastní objevování. Uvidíte, jaký je život na Bali, můžete se seznámit s místními, zúčastnit některé z hinduistických ceremonií nebo třeba najít místo, o kterém se nepíše v žádném z turistických průvodců.

 

Informace před dovolenou:

Předtím, než se na námi vydáte na Bali, pošleme vám několik užitečných tipů, jak přežít dlouhý let, co nezapomenout přibalit do kufru a jak bude celá dovolená organizačně probíhat. Čeká vás hlavně dobrodružství, takže nezapomeňte na foťák a pohodlné oblečení, ať si můžete všechny dny užít naplno.

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Soukromé taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého.

 

Čisté, moderní a soukromé ubytování: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v krásné soukromé vile. Ve vile jsou pouze dva pokoje pro hosty, takže o soukromí budete mít postaráno. Velmi dbáme na čistotu celého domu, abyste se tu cítili jako doma – příjemně a uvolněně. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty.

Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája. Už se vám sbíhají sliny při pomyšlení na tyto lahůdky?

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti objevují krásy Bali na skútru! Nikdy jste to nezkoušeli? Nebojte se. Projdete s námi jednoduchou skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a během chvilky získáte jistotu. Pokud byste se na řízení skútru přeci jen necítili, máte možnost si kdykoliv pronajmout našeho řidiče, který vás svým autem zaveze klidně na kraj světa.

 

Rodinná atmosféra, český servis a nejmilejší průvodci: 

Před dovolenou i během celé dovolené máte k dispozici plně český servis. Mimo našich balijských pomocníků je náš tým tvořený jen česky mluvícími parťáky, kteří o vás budou na Bali osobně a s největší láskou pečovat.

Obsahuje

Český servis
Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka