Romantická Malina

Balíček Malina je romantická dovolená na Bali a jeden z našich nejprodávanějších
balíčků vůbec. Jsou to západy slunce, společné večeře, masáže. Zkrátka romantika.

Romantická Malina
28000 Kč
10 dní
Romantika
28000 Kč
| 38000 Kč / pokud cestujete sám(sama)

Prožijte nádhernou romantickou dovolenou na Bali! Navštivte klidný hinduistický chrám, nechte se unášet na vlnách oceánu s delfíny a objevte skryté vodopády. Večer si užijte krásné večeře a nekonečný výběr balijských delikates. Na vlastní oči zažijte kouzlo rýžových teras nebo tajemství sopečného jezera. Romantika, dobrodružství a relaxace čekají jen na vás! 🌸🍷🌊🍫🐬

 

O vaši dovolenou se postaráme od začátku do konce – přivítáme vás v naší moderní soukromé vile a ubytujeme v krásném pokojíčku s otevřenou koupelnou, vanou i sprchou. Každé ráno servírujeme domácí luxusní snídaně na terasu, z pokoje máte výhled na rýžová políčka a je-li dobré počasí, uvidíte v dálce i sopku. Čeká vás skvělý servis a parťáci, kteří se postarají, abyste si celý pobyt užili na 150%. ❤️

 

Jaký jsme si pro vás připravily program a výlety:

Bali je krásný ostrov, který nabízí romantické i akční zážitky a potěší všechny zamilované dvojice. Program balíčku Malina je poskládaný tak, abyste si užili romantiku, odpočinek, ale zároveň špetku dobrodružství. Těšit se můžete na prvotřídní služby a 10 dní plných zážitků:

 

 • Návštěva Buddhistického chrámu – nahlédnout pod pokličku buddhismu – o to nám jde.
 • Výlet s rybářem na oceán a koupání se s delfíny – delfíni ve svém přirozeném prostředí. Tomu říkáme opravdový zážitek.
 • Objevování vodopádů – malé osvěžení se vždycky hodí.
 • Romantická večeře – dobré jídlo, dobré pití  a společnost k nezaplacení.
 • Dokonalá relaxační masáž – voňavé olejíčky a masáž celého těla.
 • Krmení opiček v pralese – drzí opičáci, kteří milují oříšky a banány.
 • Procházka mezi nejkrásnějšími rýžovými terasami – tady foťáky nebudou stíhat. Tolik odstínů zelené, až přechází zrak.
 • Projížďka kolem sopečného jezera – za jeden den mandarinková plantáž, jezero i hory.
 • Nákupy na místním trhu – smlouvání a balijské chutě všeho druhu.
 • Ochutnávka kávy – příjemná aktivita a zajímavá zkušenost pro chuťové pohárky.
 • A pár milých drobností, které si pro vás necháme jako překvapení.

 

Část dovolené strávíme spolu a část dovolené budete mít čas na odpočinek a vlastní objevování. Uvidíte, jaký je život na Bali, můžete se seznámit s místními, zúčastnit některé z hinduistických ceremonií nebo třeba najít místo, o kterém se nepíše v žádném z turistických průvodců. 

 

Informace před dovolenou:

Před tím, než za námi vyrazíte, pošleme vám e-mailem několik užitečných tipů, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co určitě nezapomenout přibalit do kufru. Co se týče samotného pobytu, čeká vás romantika. Nezapomeňte si proto vzít své nejkrásnější večerní šaty, abyste se cítili opravdu výjimečně a mohli si všechny magické chvíle užít na maximum.

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Soukromé taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého.

 

Čisté, moderní a soukromé ubytování: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v krásné soukromé vile. Ve vile jsou pouze dva pokoje pro hosty, takže o soukromí budete mít postaráno. Velmi dbáme na čistotu celého domu, abyste se tu cítili jako doma – příjemně a uvolněně. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

Na fotky naší vily se můžete podívat v galerii fotek u tohoto balíčku.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty.

Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája… Nám už se sbíhají sliny, jen když na tyto dobrůtky pomyslíme.

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti objevují krásy Bali na skútru! Nikdy jste to nezkoušeli? Nebojte se. Projdete s námi jednoduchou skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a během chvilky získáte jistotu. Pokud byste se na řízení skútru přeci jen necítili, máte možnost si kdykoliv pronajmout našeho řidiče, který vás svým autem zaveze klidně na kraj světa.

 

Rodinná atmosféra a nejmilejší průvodci: 

Před dovolenou i během celé dovolené máte k dispozici naše přátelské Bali průvodce, kteří o vás budou s největší láskou pečovat, a kteří vám Bali ukáží.

Obsahuje

Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka