Svatební Meruňka

Svatební Meruňka je nádherný balíček pro všechny zamilované páry, kteří se rozhodli dát své lásce oficiální název – manželství.

Svatební Meruňka
150000 Kč
10 dní
Romantika
Svatba
150000 Kč

Sníte o kouzelném "Ano" na Bali? U nás jste správně. Nabízíme svatební obřady na pláži nebo mezi zelenými rýžovými terasami, doplněné vkusnou květinovou dekorací, profesionalitou kvalitního fotografa a atmosférou balijské hudby. Ať už si zvolíte oficiální nebo symbolický obřad, vždy zaručujeme bezproblémový průběh celého procesu. Navíc vás s námi čeká nejenom dokonalá svatba snů, ale také parádní svatební dovolená plná opravdových zážitků, které spolu v nové životní etapě hned zažijete.  💍🌴🌅

 

O vaši svatební dovolenou se postaráme od začátku do konce – přivítáme vás v naší moderní soukromé vile a ubytujeme v krásném pokojíčku s otevřenou koupelnou, vanou i sprchou. Každé ráno servírujeme domácí luxusní snídaně na terasu, z pokoje máte výhled na rýžová políčka a je-li dobré počasí, uvidíte v dálce i sopku. Čeká vás skvělý servis a parťáci, kteří se postarají, abyste si celý pobyt i den D užili na 150%. ❤️

 

Svatba na Bali – jaký si můžete vybrat typ obřadu:

 • Oficiální svatba – plně legalizované dokumenty a právoplatné manželství. Oficiální svatba na Bali je dražší, nese s sebou hromadu návštěv úřadů, ale nevadí-li vám úředničina a papírování, budete po příletu z Bali svoji.
 • Symbolická svatba – nemá právní uznání a je tedy potřeba po příletu z Bali (případně před odletem) zajít na matriku a manželství udělat oficiálním tam. Výhodou symbolické svatby je určitě nižší cena.

 

Služby zahrnuté v našem svatebním balíčku:

O váš den D se postaráme od začátku do konce a jsme otevřeni upravit či přidat cokoliv, co vás jen napadne:

 

 • Zajištění oddávajícího
 • Rezervace svatebního místa
 • Květinová brána
 • Svatební květina
 • Výzdoba svatebního místa
 • Profesionální vizážistka
 • Odvoz na svatební místo
 • Hudba během obřadu
 • Fotograf
 • Slavnostní přípitek
 • Svatební večeře
 • Tým pomocníků

 

Jak bude vypadat vaše svatební ráno: 

Svatba na Bali je vemi klidný a příjemný den. Vše začíná v momentě, kdy ráno otevřete dveře vaší ložnice. Jídelnu proměníme v květinové království a na stůl navaříme a napečeme milion dobrot. Pohodovou snídani si společně s ovocným drinkem a ranními paprsky slunce vychutnáte u bazénu. Poté přijde první člen našeho týmu – profesionální masérka, která se postará, abyste se cítili uvolnění a dokonale spokojení.

 

Výběr místa pro obřad: 

Možností, kde si můžete říct své „Ano“, je hned několik. Místo volíme dle vašich představ a vybírat můžete z pláže, zelených rýžových teras nebo v případě tradiční hindu svatby v chrámu.  Každé místo má své kouzlo a je jen na vás, co si vyberete. 

 

Zajištění služeb překladatele: 

Obřad bývá standardně v anglickém jazyce, ale pokud vám jazyková bariéra brání, zajistíme český překlad.

 

Kvalitní fotograf, případně kameraman:

Spolupracujeme jen s ověřenými a kvalitními fotografy, kteří vám zachytí ty nejkrásnější momenty z celého obřadu. Pokud byste měli zájem o nafocení celého dne, případně o svatební video, není problém se na všem domluvit. 

 

Vkusná výzdoba a dekorace:

Bez květin nelze žádnou svatbu uspořádat, proto se můžete těšit na velmi vkusnou květinovou dekoraci naší vily i svatebního místa. Nebude chybět svatební brána a samozřejmě ani květina pro nevěstu. Barvy i typ květin spolu vyladíme podle vaší chuti a představ.

 

Slavnostní svatební večeře:

Stejně jako si zvolíte místo obřadu, vyberete si i místo svatební večeře. Zařídíme piknik na pláži se svíčkami a západem slunce nebo posezení v překrásné a velmi klidné bambusové restauraci. 

 

Optimální počet hostů:

Budete-li si chtít udělat malinký a velmi intimní obřad jen ve dvou, není to žádný problém. Budete-li si chtít s sebou přivézt pár nejbližších přátel, není to také problém. Svatební den je jen a jen o vás, rádi si vás vyslechneme a vše společně vymyslíme. 

 

Jaký program a výlety jsme si pro vás připravily: 

To nejdůležitější, kvůli čemu na Bali plánujete vyrazit, je samozřejmě vaše překrásná svatba. My toho pro vás máme připraveného ale mnohem více a během 10 dní spolu zvládneme svatbu i parádní svatební cestu:

 

 • Noční výšlap na sopku – za východu slunce posnídat na vrcholu sopky je vždycky skvělý plán.
 • 2 dny na ostrově Gili – malá svatební cesta na vaší svatební dovolené.
 • Dokonalá relaxační masáž – voňavé olejíčky, masáž celého těla a závěrečná květinová koupel.
 • Šnorchlování na východě Bali – vlny a parádní podmořský svět.
 • Objevování vodopádů – malé osvěžení se vždycky hodí.
 • Ochutnávka kávy – kdo by nechtěl zažít výrobu a ochutnávku balijské čokolády.
 • Krmení opiček v pralese – drzí opičáci, kteří milují oříšky a banány.
 • Procházka mezi nejkrásnějšími rýžovými terasami – tady foťáky nebudou stíhat. Tolik odstínů zelené, až přechází zrak.
 • Projížďka kolem sopečného jezera – za jeden den mandarinková plantáž, jezero i hory.
 • Nákupy na místním trhu – smlouvání a balijské chutě všeho druhu.
 • A pár milých drobností, které si pro vás necháme jako překvapení.

 

Informace před dovolenou:

Před tím, než za námi vyrazíte, pošleme vám e-mailem několik užitečných tipů, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co určitě nezapomenout přibalit do kufru. Co se týče samotného pobytu, čeká vás romantika. Nezapomeňte si proto vzít své nejkrásnější večerní šaty, abyste se cítili opravdu výjimečně a mohli si všechny magické chvíle užít na maximum.

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Soukromé taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého.

 

Ubytování v krásné soukromé vile:

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v moderní prostorné vile s bazénem uprostřed rýžových polí. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty.

Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája… Nám už se sbíhají sliny, jen když na tyto dobrůtky pomyslíme.

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti objevují krásy Bali na skútru! Nikdy jste to nezkoušeli? Nebojte se. Projdete s námi jednoduchou skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a během chvilky získáte jistotu. Pokud byste se na řízení skútru přeci jen necítili, máte možnost si kdykoliv pronajmout našeho řidiče, který vás svým autem zaveze klidně na kraj světa.

 

Rodinná atmosféra a nemilejší průvodci:

Na všechny výlety budete jezdit, ať už se rozhodnete skútrem nebo autem s našimi úžasnými balinejskými průvodci, kteří o vás budou s největší láskou pečovat a ukáží vám, jak zažít ostrov tím nejautentičtějším způsobem. Postačí vám naprosto základní úroveň angličtiny, podklady k výletům dostane v českém jazyku a zároveň budete mít k dispozici naši online českou/slovenskou asistenci během celého pobytu. 😊

Obsahuje

Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program
Organizace svatebního dne

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka