Kombo Sumatra a Bali
Kombo Sumatra a Bali
Kombo Sumatra a Bali
35000 Kč
14 dní
19/6/2024
Zbývá 2 míst

 

Spojili jsme pro vás nový dobrodružný balíček Durian na Sumatře s dobrodružným balíčkem Limetka na Bali. Na Sumatře se se s námi vydáte  na jedinečnou cestu za poznáním krásy a zázraků bohaté indonéské přírody a kultury. Naše dobrodružství vás zavede do světově známého místa výskytu ohrožených orangutanů. Nachází se v srdci národního parku Gunung Leuser, je místem, kde se můžete setkat tváří v tvář s něžnými obry deštného pralesa. Přibližte se k těmto majestátným tvorům na procházkách džunglí s průvodcem, kde je uvidíte houpat se ze stromu na strom a hrát si v jejich přirozeném prostředí. Ať už jste vášnivým milovníkem divoké přírody, kulturním badatelem nebo prostě jen hledáte nové dobrodružství, díky zkušeným průvodcům a dechberoucím scenériím vás čekají nezapomenutelné zážitky.

Na Bali prozkoumáte zatopený kaňon a zdokonalíte své dovednosti na surfovém prkně pod vedením zkušeného  profesionála. Ponoříte se do nádherného podmořského světa, nakrmíte opičky a projdete se po oslňujících rýžových terasách. Zrelaxujete se u bazénu a podíváte se také do nádherného hinduistického chrámu.

 

Před dovolenou:

Před dovolenou vám zašleme pár základních instrukcí, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co nezapomenout přibalit do kufru. I zkušený cestovatel může být překvapený, zvláště jede-li do Asie poprvé.

Ubytování: 

Na Bali je ubytování zajištěno v naší nádherné vile v rýžovém poli. Na Sumatře vás hned po příjezdu čeká pohodlná postel v krásném ecolodge, kde celkově strávíte dvě noci. Další noci budete postupně na různých místech, kterými budete cestovat, včetně jedné přímo v džungli.

Strava: 

Na Bali je zajištěna domácí snídaně každý den. Ani na Sumatře se nemusíte  bát, hladoví nebudete a nemusíte ani jíst to, co si ulovíte. Zajištěna je snídaně, oběd i večeře, pro jedlíky je na přání možná i svačina navíc.

Doprava: 

Na  Bali se budete pohybovat na skútru,  na Sumatře  je na všechny místa zajištěn transfer autem.

Co všechno s námi zažijete na Bali  ve dnech - 19. 6. - 24.6. 2024

 • Koupání se pod vodopády – malé osvěžení se vždycky hodí.
 • Zdolání divokého kaňonu – zatopený kaňon, liány a pekelně boží zážitek.
 • Krmení opiček v pralese – drzí opičáci, kteří milují oříšky a banány.

Co všechno s námi zažijete na Sumatře - 24. 6. - 30.6. 2024

 • 24. 6.- PŘÍJEZD -  den před začátkem výletu vás průvodce vyzvedne na letišti a odveze přímo do vesnice Bukit Lawang, kam se očekávájí 4 hodiny jízdy. Příjezd do Bukit Lawang a ubytování v  ekolodge, poté vás čeká večeře a těšení na další den.
 • 25.  6. - ORANGUTANI A NOC V DŽUNGLI - po snídani se vydáme na trek do národního parku, kde projdeme hlubokou džunglí, abychom poznali orangutany, opice hulmany ebonové, gibony, ještěrky a další obyvatele džungle. Před obědem nás čeká maximálně 3hodinový trek. Oběd bude zajištěn v džungli - budeme mít krátkou zastávku a uděláme si chýši na treku. Po obědě budeme pokračovat v treku další 2 -3 hodiny, před západem slunce postavíme chatu  u řeky a zároveň se budete moci osvěžit koupelí v řece.
 • 26.  6. - DÁLE DO DŽUNGLE - Po snídani budeme pokračovat v túře, abychom viděli a pozorovali další flóru a faunu.
  Čeká nás návštěva vodopádu v džungli a osvěžující koupačka. Oběd bude zajištěn v džungli, poté nás čeká návrat do ekolodže.
 • 27.  6. - BATAK KAROK VILLAGE - Ráno se přesuneme do Prapatu a navštívíme vodopád a tradiční vesnici Batak Karo. Noc nás čeká na ostrově Samosir.
 • 28.  6. - SAMOSIR - Na skútru projedeme celý ostrov, uděláme si zastávku v muzeu, kde se dozvíme více o kmenu Bataků.
 • 29.  6.  den - MEDAN - Přesuneme se zpět do Medanu, kde společně prozkoumáme všechna jeho zákoutí. Večer si dáme poslední společnou večeři a tady bude naše dobrodružství končit.
 • 30.6. - PŘELET ZPĚT NA BALI

Co všechno s námi zažijete na Bali  ve dnech - 30. 6. - 2.7. 2024

 • Šnorchlování na východě Bali – vlny, pláž a parádní podmořský svět.
 • Návštěva hinduistického chrámu – nahlédnout pod pokličku místního náboženství – o to nám jde.

 

Obsahuje

Český servis
Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka
Počet cestujících*
Telefon*
Email*
Jméno a Příjmení*