Jogín Ananas

Luxusní balíček Jogín Ananas je ideální všechny pro milovníky jógy a příjemných wellness procedur, neboť dokonale kombinuje aktivní cvičení a příjemnou relaxaci.

Jogín Ananas
29000 Kč
10 dní
Jóga
29000 Kč
| 38000 Kč / pokud cestujete sám(sama)

Jóga je pro většinu lidí první věc, která je napadne, když se řekne Bali. A právě proto jsme pro vás připravily nádherný balíček Jogín Ananas, kde si během 10 dní vyzkoušíte různé styly jógy, užijete dokonalý odpočinek a několik spirituálních zážitků. Těšit se můžete na reflexní terapii nohou, léčbu Reiki, krásné meditace v pyramidách nebo očistný rituál v hinduistickém vodním chrámu. Třešničkou na dortu jsou 2 noci strávené na ostrově Gili, kde budete mít čas doopravdy vypnout a jenom být. Očekávejte unikátní zážitky a odbourání stresu v nádherném prostředí Bali. 🧘‍♀️🌞🏝️

 

O vaši dovolenou se postaráme od začátku do konce – přivítáme vás v naší moderní soukromé vile a ubytujeme v krásném pokojíčku s otevřenou koupelnou, vanou i sprchou. Každé ráno servírujeme domácí luxusní snídaně na terasu, z pokoje máte výhled na rýžová políčka a je-li dobré počasí, uvidíte v dálce i sopku. Čeká vás skvělý servis a parťáci, kteří se postarají, abyste si celý pobyt užili na 150%.

 

Jaký jsme si pro vás připravily program a výlety: 

Desetidenní balíček Jogín Ananas je zaměřený na jógu, wellness a spirituální dobrodružství. Těšit se můžete na prvotřídní služby místních profesionálů a 10 dní plných zážitků:

 

 • Lekce Kundalini jógy – všechny lekce jsou vždy v nádherném jóga centru
 • Lekce Power jógy
 • Lekce Fly High jógy
 • Lekce Yin Yang jógy
 • Reflexní terapie nohou – celodenní léčebné a spa procedury
 • Manikúra nebo pedikúra dle vašeho výběru
 • Léčba Reiki
 • Intuitivní masáž srdce
 • Léčivý peeling a koupel dle vašeho výběru
 • Organická obličejová péče nebo vlasová krémová koupel 
 • Meditace v pyramidách – starověká zvuková meditace. Očekávejte neočekávané.
 • Očistný rituál ve vodním chrámu – nádherný a tradiční balijský zážitek
 • 2 noci strávené na ostrově Gili – tady načerpáte síly a užijete si chvíle na pláži.
 • Objevování vodopádů – malé osvěžení se vždycky hodí.
 • Ochutnávka kávy – příjemná aktivita a zajímavá zkušenost pro chuťové pohárky.
 • Procházka mezi nejkrásnějšími rýžovými terasami
 • Krmení opiček v pralese – drzí opičáci, kteří milují oříšky, banány a hraní na skákanou.
 • Objevování krás Ubudu – u nás v Ubudu je tolik krásných věcí k vidění.
 • Nákupy na místním trhu – smlouvání a balijské chutě všeho druhu.
 • A pár milých drobností, které si pro vás necháme jako překvapení.

 

Část dovolené strávíme spolu a část dovolené budete mít čas na odpočinek a vlastní objevování. Uvidíte, jaký je život na Bali, můžete se seznámit s místními, zúčastnit některé z hinduistických ceremonií nebo třeba najít místo, o kterém se nepíše v žádném z turistických průvodců.

 

Informace před dovolenou:

Před tím, než za námi vyrazíte, pošleme vám e-mailem několik užitečných tipů, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co určitě nezapomenout přibalit do kufru.

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého.

 

Ubytování v krásné soukromé vile: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v moderní prostorné vile s bazénem uprostřed rýžových polí. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

 

Ubytování v krásné soukromé vile: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v moderní prostorné vile s bazénem uprostřed rýžových polí. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

Na fotky naší vily se můžete podívat v galerii fotek u tohoto balíčku.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty.

Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája… Nám už se sbíhají sliny, jen když na tyto dobrůtky pomyslíme.

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti objevují krásy Bali na skútru! Nikdy jste to nezkoušeli? Nebojte se. Projdete s námi jednoduchou skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a během chvilky získáte jistotu. Pokud byste se na řízení skútru přeci jen necítili, máte možnost si zvolit výletování autem a také kdykoli ve volném čase pronajmout našeho řidiče, který vás zaveze klidně na kraj světa.

 

Rodinná atmosféra a nejmilejší průvodci: 

Na všechny výlety budete jezdit, ať už se rozhodnete skútrem nebo autem s našimi úžasnými balinejskými průvodci, kteří o vás budou s největší láskou pečovat a ukáží vám, jak zažít ostrov tím nejautentičtějším způsobem. Postačí vám naprosto základní úroveň angličtiny, podklady k výletům dostane v českém jazyku a zároveň budete mít k dispozici naši online českou/slovenskou asistenci během celého pobytu. 😊

Obsahuje

Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka