Labužnické Kiwi

Balíček Labužnické Kiwi je opravdovou oázou pro všechny gurmány a milovníky dobrého jídla, kteří chtějí balijskou kuchyni nejenom ochutnat, ale také se naučit připravovat.

Labužnické Kiwi
30000 Kč
10 dní
Relaxace
30000 Kč
| 48000 Kč / pokud cestujete sám(sama)

Balíček Labužnické Kiwi vám nabízí ideální kombinaci gastronomických zážitků a relaxačních aktivit na Bali. Ochutnáte pravou indonéskou kuchyni a s místní šéfkuchařkou si přípravu slaných i sladkých dobrot sami vyzkoušíte, ať je doma můžete připravit svým přátelům. Zažijete nevšední ochutnávku kávy a čokolády, romantickou večeři v nádherné restauraci, relaxační balijskou masáž a nakonec také pohodu a lehárko na ostrově Gili. 🍴🌅🐒✨

 

O vaši dovolenou se postaráme od začátku do konce – přivítáme vás v naší moderní soukromé vile a ubytujeme v krásném pokojíčku s otevřenou koupelnou, vanou i sprchou. Každé ráno servírujeme domácí luxusní snídaně na terasu, z pokoje máte výhled na rýžová políčka a je-li dobré počasí, uvidíte v dálce i sopku. Čeká vás český servis a parťáci, kteří se postarají, abyste si celý pobyt užili na 150%.

 

Jaký jsme si pro vás připravily program a výlety: 

Ostrov Bali je idylickou destinací, kde si na své přijdou milovníci romantiky, pohody i dobrodružství. Balíček Labužnické Kiwi vám nabídne dokonalou kombinaci relaxu i zábavy a to vše za doprovodu kvalitního českého servisu a deseti dnů plných nezapomenutelných momentů.

 

 • Očistný rituál v hinduistickém chrámu – balijský vodní chrám a krásný silný zážitek.
 • Balijská masáž celého těla – příjemná relaxace a dokonalá chvilka jenom pro vás.
 • Návštěva nočních trhů s jídlem – indonéské sladké i slané dobroty, které musíte vyzkoušet.
 • Jednodenní kurz vaření včetně nákupu ingrediencí na ranním trhu 
 • Ochutnávka kávy i čokolády – příjemná aktivita a zajímavá zkušenost pro chuťové pohárky.
 • Romantická večeře v krásné restauraci – dobré jídlo, dobré pití a společnost k nezaplacení.
 • 2 noci strávené na ostrově Gili – tady načerpáte síly a užijete si chvíle na pláži.
 • Projížďka kolem sopečného jezera – za jeden den mandarinková plantáž, chrám, jezero i hory.
 • Výlet ke krásným vodopádům 
 • Krmení opiček v pralese 
 • Procházka mezi nejkrásnějšími rýžovými terasami 
 • Objevování krás Ubudu 
 • Nákupy na místním trhu 
 • A pár milých drobností, které si pro vás necháme jako překvapení.

 

Část dovolené strávíme spolu a část dovolené budete mít čas na odpočinek a vlastní objevování. Uvidíte, jaký je život na Bali, můžete se seznámit s místními, zúčastnit některé z hinduistických ceremonií nebo třeba najít místo, o kterém se nepíše v žádném z turistických průvodců.

 

Informace před dovolenou:

Před tím, než za námi vyrazíte, pošleme vám e-mailem několik užitečných tipů, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co určitě nezapomenout přibalit do kufru. 

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Soukromé taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého.

 

Čisté, moderní a soukromé ubytování: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v krásné soukromé vile. Ve vile jsou pouze dva pokoje pro hosty, takže o soukromí budete mít postaráno. Velmi dbáme na čistotu celého domu, abyste se tu cítili jako doma – příjemně a uvolněně. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

Na fotky naší vily se můžete podívat v galerii fotek u tohoto balíčku.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty.

Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája… Nám už se sbíhají sliny, jen když na tyto dobrůtky pomyslíme.

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti objevují krásy Bali na skútru! Nikdy jste to nezkoušeli? Nebojte se. Projdete s námi jednoduchou skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a během chvilky získáte jistotu. Pokud byste se na řízení skútru přeci jen necítili, máte možnost si kdykoliv pronajmout našeho řidiče, který vás svým autem zaveze klidně na kraj světa.

 

Rodinná atmosféra, český servis a nejmilejší průvodci: 

Před dovolenou i během celé dovolené máte k dispozici naše dva česky mluvící průvodce, kteří o vás budou s největší láskou pečovat, a kteří vám Bali ukáží.

Obsahuje

Český servis
Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka