Bali

Dovolená na Bali se pro vás jistě stane nezapomenutelným zážitkem. Nezapomeňte si svoji cestu naplánovat s dostatečným předstihem, neboť Bali je oblíbeným cílem milionu turistů a hlavně v období letních prázdnin tu bývá velmi rušno.

Dovolená na Bali 2023

Bali se právoplatně stalo jednou z nejoblíbenějších exotických destinací a to zejména díky skvělému jídlu, krásné přírodě a širokému množství aktivit, které zde po celý rok můžete podnikat. Dovolená na Bali není o ležení a opalování se na pláži, protože buďme k sobě  upřímní, na světě existují místa, kde najdete mnohem krásnější pláže, než jsou ty na Bali. Pokud ale nechcete jen ležet a chcete něco vidět, něco opravdu zažít, ochutnat, chcete si z dovolené odvést více než pár mušlí a opálená ramínka od plavek, potom je pro vás Bali tou správnou volbou. Místní kultura, nesmírně přátelští lidé, vynikající exotické ovoce, chutné jídlo, jízda na skútru, dechberoucí výhledy. Život na Bali nejde popsat, život na Bali se musí zažít.

 

Pokud o dovolené na Bali uvažujete, máte řadu možností, jak si ji naplánovat. Jednou z možností je vyrazit bez cestovky a dovolenou si naplánovat podle svého. Velkou nevýhodou je však neznalost míst a velké množství tzv. turistických pastí, které na Bali za poslední dobu vznikly. Turistickou past poznáte velmi jednoduše – předražené místo, kde zaplatíte hromadu peněz, ale ve výsledku to za to vůbec nestojí. Druhou nevýhodou je čas, který plánování celé dovolené musíte věnovat. Zajistit hotely, řidiče, pronájem skútru, poskládat itinerář, zjistit si informace ohledně očkování, víz, výměny peněz, bezpečnostních pravidel – na koho se obrátit v případě, že se něco stane? Třetí nevýhodou je ověřování kvality služeb. Některé hotely se na první pohled tváří luxusně, i když nízká cena za noc tomu vůbec neodpovídá a pravda je taková, že realita ubytování někdy opravdu zabolí. Dalším problémem mohou být půjčovny skútrů. Půjčování skútrů z malých neověřených půjčoven vám velmi nedoporučujeme, neboť nemáte žádnou záruku, kdy byl provedený poslední servis a zapůjčený stroj je v pořádku. Na první pohled levná dovolená bez cestovky vás tedy ve výsledku může přijít pěkně draho.

 

Jste-li zkušení cestovatelé, naprosto rozumíme, že si dovolenou dokážete naplánovat sami a v případě nesnází si zvládnete poradit. Pokud ale zkušení cestovatelé nejste, pokud nechcete riskovat zklamání nebo případné komplikace, pokud s plánováním dovolené nechcete ztrácet čas nebo pokud si jednoduše chcete dopřát kvalitní a zaslouženou dovolenou, která bude do detailu připravená od A do Z, potom poleťte s námi. Jsme necestovka Asijo a umíme zařídit tu nejlepší dovolenou, po které se nebudete těšit ani domů na vlastní postel.

Kiwi
Labužnické Kiwi
27000 Kč
10 dní
Sportovní Fík na Bali
Sportovní Fík
30000 Kč
10 dní
ANANAS
Jogín Ananas
29000 Kč
10 dní
LIMETKA
Dobrodružná Limetka
32000 Kč
10 dní
Balíček wellnes mango
Wellness Mango
28000 Kč
10 dní
Rodinné avokádo
Rodinné Avokádo
28000 Kč
10 dní