Pohodový Meloun

Balíček Meloun je určený pro zkušené cestovatele, kteří rádi výletují na vlastní pěst, nicméně nespoléhají na strýčka příhodu a základní potřeby chtějí mít zajištěné.

Pohodový Meloun
20500 Kč
10 dní
Dobrodružství
Dovolená na pohodu
20500 Kč
| 26000 Kč / pokud cestujete sám(sama)

Balíček Meloun je dovolená na Bali určená pro klienty, kteří nevyžadují služby českého průvodce a nepotřebují pomoc s plánováním itineráře. Základní služby chtějí mít zajištěné, ale výletovat a objevovat krásy Bali budou na vlastní pěst. 🍉🛏️🌴 

 

Informace před dovolenou:

Před dovolenou vám zašleme pár základních instrukcí, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co nezapomenout přibalit do kufru. I zkušený cestovatel může být překvapený, zvláště jede-li na Bali poprvé.

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Soukromé taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého.

 

Čisté, moderní a soukromé ubytování: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v krásné soukromé vile. Ve vile jsou pouze dva pokoje pro hosty, takže o soukromí budete mít postaráno. Velmi dbáme na čistotu celého domu, abyste se tu cítili jako doma – příjemně a uvolněně. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty.

Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája. Už se vám sbíhají sliny při pomyšlení na tyto lahůdky?

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti se tu pohybují na skútru. Nemusíte se ničeho bát, vybavíme vás helmou, projdete skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a brzy pochopíte, jak se po silnicích bezpečně pohybovat. Předem upozorňujeme, že řízení skútru je návykové a 9 z 10 klientů přemýšlí o jeho koupi i do Čech.

Obsahuje

Český servis
Snídaně
Ubytování
Skútr
Taxi z/na letiště

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka