Spirituální Banán

Balíček Banán je spirituální dovolená na Bali, která vám pomůže načerpat nové síly, inspiraci a odhodlání změnit ve svém životě věci, které vás už nedělají šťastnými. 

Spirituální Banán
37000 Kč
10 dní
Relaxace
Jóga
37000 Kč
| 47000 Kč / pokud cestujete sám(sama)

Ponořte se do hlubin balijské duše a odvezte si domů neuvěřitelné zážitky! Zažijte setkání s místním šamanem, meditujte v pyramidách a navštivte překrásný Buddhistický chrám s výhledem na moře. Posilněte své tělo i ducha lekcemi jógy, relaxujte při voňavé masáži a osvěžte se pod vodopády. Ochutnejte balijskou kávu nebo dobroty z místního trhu – zkrátka a jednoduše přileťte za námi a ochutnejte pravé Bali! 🍌🌿🌊

 

O vaši dovolenou se postaráme od začátku do konce – přivítáme vás v naší moderní soukromé vile a ubytujeme v krásném pokojíčku s otevřenou koupelnou, vanou i sprchou. Každé ráno servírujeme domácí luxusní snídaně na terasu, z pokoje máte výhled na rýžová políčka a je-li dobré počasí, uvidíte v dálce i sopku. Čeká vás skvělý servis a parťáci, kteří se postarají, abyste si celý pobyt užili na 150%. ❤️

 

Jaký jsme si pro vás připravily program: 

Necestujeme, abychom unikli životu. Cestujeme, aby život neunikl nám. Tento citát se pro balíček Banán dokonale hodí a tak si 10 banánových dní pojďme společně užít naplno:

 

 • Návštěva místního šamana – jeden ze zážitků, který zůstane na celý život.
 • Meditace v pyramidách – starověká zvuková meditace. Očekávejte neočekávané.
 • Očista v hinduistickém chrámu – rituál, kde očistíte své tělo i duši.
 • Dvě lekce jógy s profesionálkou  – kdo jednou zkusil jógu, zamiloval se na celý život.
 • Relaxační masáž – voňavý balijský wellness.
 • Šnorchlování na východě Bali – vlny a parádní podmořský svět.
 • Koupání se pod vodopády – malé osvěžení se vždycky hodí.
 • Workshop – tradiční balijská dřevořezba s místními
 • Detox drink a posezení v bambusové restauraci – útočiště uprostřed rýžových polí.
 • Procházka mezi nejkrásnějšími rýžovými terasami 
 • Projížďka kolem sopečného jezera – za jeden den mandarinková plantáž, chrám, jezero i hory.
 • Nákupy na místním trhu 
 • A pár milých drobností, které si pro vás necháme jako překvapení.

 

Část dovolené strávíme spolu a část dovolené budete mít čas na odpočinek a vlastní objevování. Uvidíte, jaký je život na Bali, můžete se seznámit s místními, zúčastnit některé z hinduistických ceremonií nebo třeba najít místo, o kterém se nepíše v žádném z turistických průvodců.

 

Informace před dovolenou:

Před tím, než za námi vyrazíte, pošleme vám e-mailem několik užitečných tipů, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co určitě nezapomenout přibalit do kufru. Krásná knížka a osobní deník se určitě neztratí, protože konečně budete mít čas na věci, které jste tak dlouho odkládali.

Určitě doporučujeme mrknout i do našich Nejčastějších otázek a odpovědí, kde najdete seznam důležitých informací.

 

Soukromé taxi z letiště: 

Na letišti vás s cedulkou s vašimi jmény bude čekat náš řidič a největší sympaťák v okolí. Naloží vám do auta kufry a zaveze až k nám na vilu. Po celou dobu vašeho pobytu si můžete jeho taxi služby kdykoliv objednat – například budete-li chtít večer vyrazit na večeři a dát si skleničku něčeho dobrého nebo už budete příliš unavení a skútr necháte odpočívat doma.

 

Ubytování v krásné soukromé vile: 

Bydlíme jen pár minut od centra Ubudu – v moderní prostorné vile s bazénem uprostřed rýžových polí. Vybavení vaší ložnice zahrnuje postel královské velikosti, noční stolky s lampičkou, velkou šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Během vašeho pobytu máte k dispozici Wi-Fi, bazén, venkovní sprchu, terasu s lehátky, kompletně vybavenou kuchyň, klimatizaci i pračku. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

Na fotky naší vily se můžete podívat v galerii fotek u tohoto balíčku.

 

Domácí, zdravé a super barevné snídaně: 

Každé ráno se můžete těšit na zdravou domácí snídani, kterou pro vás s láskou připravujeme. A co se podává? Barevné smoothie bowls plné chutí a vitamínů, čerstvé šťávy, sladké lívance, palačinky s různými náplněmi, dokonalé obložené croissanty, vynikající pomazánky, buddha bowls nebo třeba avokádové tousty.

Pro nákup ovoce se vždy vydáváme k babičkám na místní trhy, kde nakupujeme jen ty nejlepší plody. Dračí ovoce, rambutan, mangostan, liči, mango, ananas, mini banány, papája… Nám už se sbíhají sliny, jen když na tyto dobrůtky pomyslíme.

 

Doprava na Bali: 

Všichni naši klienti objevují krásy Bali na skútru! Nikdy jste to nezkoušeli? Nebojte se. Projdete s námi jednoduchou skútr školou, naučíte se brzdit i zatáčet a během chvilky získáte jistotu. Pokud byste se na řízení skútru přeci jen necítili, máte možnost si zvolit výletování autem a také kdykoli ve volném čase pronajmout našeho řidiče, který vás zaveze klidně na kraj světa.

 

Rodinná atmosféra a nejmilejší průvodci: 

Na všechny výlety budete jezdit, ať už se rozhodnete skútrem nebo autem s našimi úžasnými balinejskými průvodci, kteří o vás budou s největší láskou pečovat a ukáží vám, jak zažít ostrov tím nejautentičtějším způsobem. Postačí vám naprosto základní úroveň angličtiny, podklady k výletům dostane v českém jazyku a zároveň budete mít k dispozici naši online českou/slovenskou asistenci během celého pobytu. 😊

Obsahuje

Průvodce
Snídaně
Ubytování
Itinerář
Skútr
Taxi z/na letiště
Zajištěný program

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka