Odvážný Durian
Odvážný Durian
Odvážný Durian
23000 Kč
6 dní
24/6/2024
Zbývá 5 míst

 

Vydejte se na jedinečnou cestu za poznáním krásy a zázraků bohaté indonéské přírody a kultury. Naše dobrodružství vás zavede do světově známého místa výskytu ohrožených orangutanů. Nachází se v srdci národního parku Gunung Leuser, je místem, kde se můžete setkat tváří v tvář s něžnými obry deštného pralesa. Přibližte se k těmto majestátným tvorům na procházkách džunglí s průvodcem, kde je uvidíte houpat se ze stromu na strom a hrát si v jejich přirozeném prostředí. Ať už jste vášnivým milovníkem divoké přírody, kulturním badatelem nebo prostě jen hledáte nové dobrodružství, díky zkušeným průvodcům a dechberoucím scenériím vás čekají nezapomenutelné zážitky.

 

Před dovolenou:

Před dovolenou vám zašleme pár základních instrukcí, jak si zpříjemnit cestu letadlem a co nezapomenout přibalit do kufru. I zkušený cestovatel může být překvapený, zvláště jede-li do Asie poprvé.

Ubytování: 

Hned po příjezdu vás čeká pohodlná postel v krásném ecolodge, kde celkově strávíte dvě noci. Další noci budete postupně na různých místech, kterými budete cestovat, včetně jedné přímo v džungli.

Strava: 

Nemusíte se bát, hladoví nebudete a nemusíte ani jíst to, co si ulovíte. Zajištěna je snídaně, oběd i večeře, pro jedlíky je na přání možná i svačina navíc.

Doprava: 

Na všechny místa je zajištěn transfer autem.

 

Co všechno s námi zažijete:

  • 1. den - PŘÍJEZD -  den před začátkem výletu vás průvodce vyzvedne na letišti a odveze přímo do vesnice Bukit Lawang, kam se očekávájí 4 hodiny jízdy. Příjezd do Bukit Lawang a ubytování v  ekolodge, poté vás čeká večeře a těšení na další den.
  • 2. den - ORANGUTANI A NOC V DŽUNGLI - po snídani se vydáme na trek do národního parku, kde projdeme hlubokou džunglí, abychom poznali orangutany, opice hulmany ebonové, gibony, ještěrky a další obyvatele džungle. Před obědem nás čeká maximálně 3hodinový trek. Oběd bude zajištěn v džungli - budeme mít krátkou zastávku a uděláme si chýši na treku. Po obědě budeme pokračovat v treku další 2 -3 hodiny, před západem slunce postavíme chatu  u řeky a zároveň se budete moci osvěžit koupelí v řece.
  • 3. den - DÁLE DO DŽUNGLE - Po snídani budeme pokračovat v túře, abychom viděli a pozorovali další flóru a faunu.
    Čeká nás návštěva vodopádu v džungli a osvěžující koupačka. Oběd bude zajištěn v džungli, poté nás čeká návrat do ekolodže.
  • 4. den - BATAK KAROK VILLAGE - Ráno se přesuneme do Prapatu a navštívíme vodopád a tradiční vesnici Batak Karo. Noc nás čeká na ostrově Samosir.
  • 5. den - SAMOSIR - Na skútru projedeme celý ostrov, uděláme si zastávku v muzeu, kde se dozvíme více o kmenu Bataků.
  • 6. den - MEDAN - Přesuneme se zpět do Medanu, kde společně prozkoumáme všechna jeho zákoutí. Večer si dáme poslední společnou večeři a tady bude naše dobrodružství končit.

 

 

Obsahuje

Český servis
Průvodce
Ubytování
Itinerář
Taxi z/na letiště
Zajištěný program
Snídaně + oběd + večeře

Neobsahuje

Cestovní pojištění
Letenka
Počet cestujících*
Telefon*
Email*
Jméno a Příjmení*